KONST / Litografier / Serigrafi 12644553
nr 1264 4553
Werner Pfeiffer
(f. 1937), Tyskland
Serigrafi, Signerad, numrerad 61/80, ramens innermått: 56x75 cm
Kondition: skadat glas
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 15 juli 2019
kl 18:35:55
3/7 22:01:05
200 kr
15/7 14:20:23